Baza noclegowa i gastr. » Baza noclegowa Miały drukuj

Hotel  http://www.podborowikiem.pl/

 

Hotel "Pod Borowikiem" znajduje się w miejscowości Miały, w województwie wielkopolskiem, w samym sercu Puszczy Noteckiej. Wśród lasów i jezior daje możliwość spokojnego wypoczynku i rekreacji. W tym niezwykle wyjątkowym otoczeniu natury znajduje się nasz hotel.

Taki właśnie jest "Pod Borowikiem" – hotel o oryginalnej rodzinno-biznesowej "osobowości".

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na mapie swoich marzeń, to jesteś we właściwym miejscu. Tutaj będzie usypiał Cię szum drzew i cykanie świerszczy, a obudzi Cię śpiew ptaków i poranny uśmiech słońca.

Na naszych gości czeka kilkanaście pokoi o wysokim standardzie oraz apartament dla nowożenćów. Wszystkie pokoje wyposażone są w osobną łazienkę, telewizor oraz dostęp do szybkiej i nieograniczonej sieci Wi-Fi. Dla naszych gości dostępny jest także parking. Cały obiekt jest monitorowany 24 godziny na dobę.

 

 

Agroturystyka - Gospodarstwo   http://www.megane.agro.pl

 

KONTAKT

Agroturystyka Megane
Paulina Sikora
ul. M. Drzymały 4
64-735 Miały
tel: 790-592-334
mail: info@megane.agro.pl

 

 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najbardziej urokliwych miejsc w wielkopolsce. Serce Puszczy Noteckiej - to tu znajduje się nasze gospodarstwo...
Okolica zachwyca swoich Gości naturalnym bogactwem przyrodniczym - lasy pełne grzybów, zwierzyny, urozmaicone labiryntem dolin i pagórków oraz jeziora, rzeki i strumyki - pełne rozmaitych ryb.
To wszystko oraz wiele więcej gwarantuje naszym Gościom komfortowy wypoczynek w ciszy i spokoju.